Zmiana koloru auta

Zmiana koloru samochodu

Malowanie za pomocą Plastidip

  • Zmiana koloru samochodu (malowanie za pomocą Plastidip)
  • Zmiana koloru felg (za pomocą PlastiDip)
  • Zmiana koloru emblematów (za pomocą PlastiDip)
  • Przyciemnienie lamp tylnych (za pomocą PlastiDip)

Znudziło Ci się Twoje auto? Marzysz o zmianie? Chciałbyś zrobić coś szalonego? Mamy dla Ciebie fantastyczne rozwiązanie!
Szybko, profesjonalnie i co najważniejsze nie drogo! – PLASTI DIP nowa technologia pozwalająca zmienić kolor Twojego auta na jaki tylko chcesz!

Palsti Dip to gumowa powłoka dzięki której zmienimy kolor auta ale także zabezpieczysz oryginalny lakier swojego samochodu. Oprócz dużego wyboru barw masz też do wyboru wykończenie powłoki (matowy, satynowy oraz połysk) Do wyboru jest na prawdę wiele aspektów i nie są to tylko wykończenia powłoki ale także jej efekt, może być czystym kolorem, metalikiem, perłą czy też zmieniającym się pod kontem światła cameleonem.

Zmiana koloru Auta już od 1500zł

Gumę możesz ściągnąć w każdym momencie a zabiera to na prawdę chwilę. Plasti dip nie zostawia po sobie dosłownie żadnych śladów, nie ma uporczywych śladów po kleju czy innego rodzaju problemów.

Zajmujemy się personalizacją samochodów, dzięki czemu możemy zmienić nie tylko kolor samochodu ale też felg i zrobić to powłoką Plasti dip jak i polakierować je proszkowo. Przyciemniamy szyby oraz lampy tylne i reflektory.

Twoje auto na pewno nie przejedzie nie zauważone. Efekt i zadowolenie gwarantowane! Pozwól sobie na odrobinę luksusu i wyróżnij się z tłumu.