Konserwacja podwozia Wrocław

konserwacja podwozia

Profesjonalna konserwacja podwozia

Zajmujemy się profesjonalną konserwacją podwozia w samochodach do 3T: osobowe, busy, dostawcze, terenowe, off-road, zabytkowe.

Do każdego samochodu podchodzimy indywidualnie tak jak i do klienta oraz jego potrzeb. Jak wygląda u Nas konserwacja podwozia?

Zacznijmy więc od początku, zdejmujemy wszystkie nadkola oraz możliwe do zdemontowania osłony podwozia, ze szczególną dokładnością za pomocą specjalnie dobranej chemii myjemy całe podwozie, cały układ zawieszenia oraz układ hamulcowy (a nawet felgi od wewnątrz), następnie przechodzimy do mechanicznego oczyszczenia z lotnej rdzy oraz korozji, podwozie zostaje odtłuszczone przed kolejnymi zabiegami, wszystkie ogniska korozji zabezpieczane są preparatem który powstrzymuje jej dalszy postęp bo przecież na tym najbardziej zależy klientom.

Po odparowaniu i utwardzeniu się poprzednich preparatów przystępujemy do konserwacji właściwej która za zwyczaj odbywa się na bazie produktów bitumiczno-kauczukowych, ale na życzenie klienta wykonujemy również konserwacje podwozia na produktach uretanowych takich jak Np. RAPTOR lub powłokach gumowych takich jakich oryginalnie używają producenci samochodów. Cała procedura odbywa się przy utrzymaniu odpowiednich czasów schnięcia poszczególnych preparatów oraz temperaturze zarówno do ich aplikacji jak i schnięcia.

Każdy klient otrzymuje od nas przed odbiorem swojego samochodu mycie z zewnątrz wraz z aplikacją wosku na gorąco. Od razu odpowiem na częste pytanie, które od Was dostajemy, czas wykonania takiej usługi to średnio 3 dni robocze.

Pamiętajcie, że zawsze możecie do nas śmiało dzwonić i pytać o wszystko co przyjdzie Wam do głowy. Jesteśmy po to żeby odpowiedzieć na Wasze pytania i rozwiać Wasze wątpliwości.

Zobacz cennik – Pavden Detailing Wrocław

Konserwacja podwozia

Każdy klient otrzymuję od nas przed odbiorem swojego samochodu mycie z zewnątrz wraz z aplikacją wosku na gorąco. Od razu odpowiem na częste pytanie, które od Was dostajemy, czas wykonania takiej usługi to średnio 3 dni robocze.


 

Zadzwoń do nas: 512 122 333
e-mail: biuro@detailing-wroclaw.pl
Wrocław
, ul. Powstańców Śląskich 211B

PRZYGOTOWUJEMY AUTA DO SPRZEDAŻY

Usuwając drobne uszkodzenia, podnosimy wartość pojazdu

DBAMY O KAŻDY
SZCZEGÓŁ

Odwiedź nas i przekonaj się o naszych umiejętnościach

ODŚWIEŻ SWOJE
AUTO

Z nami twój samochód zyska drugą młodość