Mycie silnika

mycie silnika

Mycie silnika Wrocław

Dlaczego warto?

Podczas pielęgnacji auta, oprócz karoserii i wnętrza powinniśmy zadbać również o czystość silnika. Zaschnięte plamy oleju, zalegające liście czy brud mogą nie tylko odstraszyć potencjalnego klienta, który nie ukrywajmy – często kupuje „oczami” ale mają również istotny wpływ na użytkowanie pojazdu.

Na czystym silniku dostrzeżemy każdy wyciek oleju bądź płynów. Możemy więc w porę zareagować i udać się do mechanika czy stacji diagnostycznej.

Czynności eksploatacyjne takie jak uzupełnienie płynów czy sprawdzenie poziomu oleju nie będą wiązały się już z zabrudzeniem rąk czy ubrania. Czysty silnik ułatwia również pracę mechanikowi, ułatwiając dostęp do podzespołów silnika.

Brudny silnik to zagrożenie także dla jednostki napędowej. Liście, błoto czy inne zanieczyszczenia mogą zostać zassane przez układ dolotowy powodując poważne uszkodzenie silnika.

Czy mycie silnika jest bezpieczne?

Oczywiście że tak, pod warunkiem że zlecasz usługę profesjonalistom. Pavden Detailing Studio wykonuje usługę z użyciem najnowocześniejszych preparatów i sprzętu, a nasza wiedza i doświadczenie gwarantują bezpieczeństwo usługi.

Mycie komory silnika

Podczas mycia silnika czyścimy wszystkie elementy w komorze silnika, przedział komory oraz pokrywę silnika. Starannie usuwamy plamy oleju, błoto, kurz oraz inne zabrudzenia.

Decydując się na usługę mycia silnika w Pavden Detailing Studio zwiększasz wartość swojego auta na rynku wtórnym!

Już teraz zarezerwuj wybierz dogodny dla siebie termin i zarezerwuj wizytę w naszym studio.

Już dziś umów się na wizytę w naszym studio:
tel. 512 122 333

Profesjonalne mycie silników
Pavden Detailing Studio

· zwiększenie wartości auta
· łatwiejsza diagnostyka
· poprawa komfortu użytkowania pojazdu
· poprawa bezpieczeństwa
· walory estetyczne

PRZYGOTOWUJEMY AUTA DO SPRZEDAŻY

Usuwając drobne uszkodzenia, podnosimy wartość pojazdu

DBAMY O KAŻDY
SZCZEGÓŁ

Odwiedź nas i przekonaj się o naszych umiejętnościach

ODŚWIEŻ SWOJE
AUTO

Z nami twój samochód zyska drugą młodość