O nas

PAVDEN DETAILING

Tak jak nasi klienci, traktujemy samochody z sentymentem i chcemy, aby służyły nam przez wiele lat.

Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, postanowiliśmy wyspecjalizować się w kompleksowej renowacji aut, które dzięki naszym wysiłkom, mogą odzyskać utracony blask. Żaden szczegół nie umyka naszej uwadze. Z równym zaangażowaniem skupiamy się na wyglądzie zewnętrznym oraz na detalach wewnątrz, takich jak renowacja tapicerki czy elementów skórzanych.

PAVDEN DETAILING to także profesjonalne mycie silnika i mycie podwozia. Często zapominana część naszego auta również zasługuje na specjalne traktowanie, a proces ich czyszczenia to nasz autorski program. Poznaj zalety ich pielęgnacji w zakładce oferta.

Rozwijamy warsztat samochodowy. Zajmujemy się naprawą mechaniczną samochodów: zawieszenie, układ hamulcowy, układu wydechowy, sprzęgło, układ kierowniczy i inne.

Oferujemy okresowe przeglądy i wymianę: olejów silnikowych i przekładniowych, filtrów, pasków rozrządu, klinowych i wielorowkowych, tarcz i klocków hamulcowych, płynu hamulcowego, płynów chłodzących, elementów układów wydechowych, elementów zawieszenia (wahacze, sworznie, amortyzatory, sprężyny), elementów układów kierowniczych (drążki, końcówki drążków), rozrządów i innych elementów składowych pojazdów mechanicznych.

Kontakt
Skontaktuj się z nami

ul. Powstańców Śląskich 211B, 53-140 Wrocław

tel.: 512 122 333, 789 042 712
e-mail: pavdenteam@gmail.com

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek 08:00-17:00
Sobota 08:00-14:00

Pavden detailing

PRZYGOTOWUJEMY AUTA DO SPRZEDAŻY

Usuwając drobne uszkodzenia, podnosimy wartość pojazdu

DBAMY O KAŻDY
SZCZEGÓŁ

Odwiedź nas i przekonaj się o naszych umiejętnościach

ODŚWIEŻ SWOJE
AUTO

Z nami twój samochód zyska drugą młodość