O nas

PAVDEN Detailing Studio

Tak jak nasi klienci, traktujemy samochody z sentymentem i chcemy, aby służyły nam przez wiele lat.

Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, postanowiliśmy wyspecjalizować się w kompleksowej renowacji aut, które dzięki naszym wysiłkom, mogą odzyskać utracony blask. Żaden szczegół nie umyka naszej uwadze. Z równym zaangażowaniem skupiamy się na wyglądzie zewnętrznym oraz na detalach wewnątrz, takich jak renowacja tapicerki czy elementów skórzanych.

Nasze działania zaczynamy już na etapie wgnieceń na karoserii, które jednak psują ich wizualne walory. Usuwamy wgniecenia i rysy, odnawiamy lakier samochodowy. Pieczołowicie pozbywamy się usterek, które powstały z biegiem czasu, ale też koncentrujemy się na przyszłości. Dlatego też dbamy, aby efekty naszej pracy przetrwały wiele lat, bez względu na takie czynniki jak prażące słońce czy siarczyste mrozy. Rozumiemy przywiązanie do każdego auta, dlatego dążymy do tego, by nasi klienci nie musieli rozstawać się ze swoimi pojazdami przez kolejne lata.

Pavden Detailing Studio to także profesjonalne mycie silnika i mycie podwozia. Często zapominana część naszego auta również zasługuje na specjalne traktowanie, a proces ich czyszczenia to nasz autorski program. Poznaj zalety ich pielęgnacji w zakładce oferta.

Kontakt
Skontaktuj się z nami

ul. Powstańców Śląskich 211-217, 53-140 Wrocław

telefon: 512 122 333
e-mail: biuro@detailing-wroclaw.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Piątek 08:00-17:00
Sobota 08:00-14:00

Pavden detailing

PRZYGOTOWUJEMY AUTA DO SPRZEDAŻY

Usuwając drobne uszkodzenia, podnosimy wartość pojazdu

DBAMY O KAŻDY
SZCZEGÓŁ

Odwiedź nas i przekonaj się o naszych umiejętnościach

ODŚWIEŻ SWOJE
AUTO

Z nami twój samochód zyska drugą młodość